Nu live bellen met Sascha

Direct toegang met credits via je account
Bel naar:
02-3042500 (Lokaal tarief)
U belt vanaf hetzelfde telefoonnummer als een vorige keer:
Uw nummer wordt herkend, u wordt automatisch ingelogd.
Of
U belt voor de eerste keer, of met een nieuw nummer, of met een geheim nummer:

Voer uw klantnummer en pincode in op het moment dat daar om gevraagd wordt.
Klantnummer:
Pincode:
Kies de code van de gewenste dame in het welkomstmenu!
De persoonlijk code van Sascha is:
052Bellen met Sascha kost 1 credit per minuut.

Direct toegang met credits via je account
Bellen met
Sascha kost
1 credit per minuut.
Koop nu eerst een bundel met credits om te kunnen bellen, of betaal via je telefoon.
Hoe werkt het?
Wanneer u voor een eerste keer belt dient u uw klantnummer en pincode in te voeren zodat het systeem weet wie u bent en hoeveel credits u dus tot uw beschikking heeft.
De volgende keer dat u dit nummer belt wordt uw nummer herkend en wordt u automatisch ingelogd.
Belt u met een nieuw nummer of een geheim nummer, dan kunt u inloggen door uw klantnummer en pincode in te voeren op het moment dat daar om gevraagd wordt.
Let op:U kunt meerdere nummers aan uw account koppelen! Iedere keer dat u met een nieuw nummer belt wordt dit automatisch toegevoegd aan de nummers waarmee u direct toegang heeft.

Direct toegang via je telefoon
Bel naar:
0907-40882 (€ 1,50 p/min)
Kies de code van de gewenste dame in het welkomstmenu!
De persoonlijk code van Sascha is:
052Lekker privé met
Sascha
hallo, ik ben Sascha, ik ben 46, een halfbloed , spreek ook Frans en Engels, met een tintje en kom in de buurt onder Rotterdam vandaan, ben dominant, ook prettig gestoord. Ben open voor nieuwe uitdagingen met veel erotiek, spanning, kinky , bondage en spanking en veel meer.Ik heb geen taboe, hoe vaker ik het doe des te meer ik de ondeugende kik krijg. Ik heb je heel veel te bieden en vraag je met 1 click mij te bellen dan heb ik een geile verrassing voor je. tot zo kanjer!
Direct toegang:
1 Kies een toegangsmethode
2 Volg de getoonde instructies
3 Direct privé met Sascha!